Utskrift er sponset av InkClub InkClub

Hagen utstyrt med voldsalarm

Politiets sikkerhetstjeneste (PST) har utstyrt Fr.p.-formann Carl I. Hagen med en mobil voldsalarm på grunn av terrorfare.

Samtidig patruljerer politiet minst seks ganger daglig forbi Hagens bolig i Tønsberg, skriver Se og Hør.

Ifølge bladets kilder er det den kontroversielle talen Hagen holdt i menigheten Levende Ord 13. juli som er årsaken til PSTs vurdering av Hagens sikkerhet.

I kjølvannet av talen, der Hagen gikk hardt ut mot islam og profeten Mohammed, mente fem muslimske ambassadører at Fr.p.-formannen hadde fornærmet 1,2 milliarder muslimer.

Les også

Siste fra seksjon

På forsiden akkurat nå

Siste nytt

Mest lest

Tooji: - Kan ikke annet enn å le

BAKU (Aftenposten.no): - Europa ville ikke ha meg, de tygget meg litt, så spyttet de meg bare ut igjen, sier en lattermild Tooji til Aftenposten.

Er det greit å amme barn til de er fem år?

Hvorfor blir vi så provosert av mødre som ammer store barn? Marit ga bryst til sønnen var fem år. Gravide Tatjana ammer datteren Julija (3,5 år), og har ingen planer om å slutte – heller ikke når den nye babyen blir født.

Tjenester

Dagens eAvis

Aftenposten eAvis

Kjøp dagens eAvis

Les mer

Profilerte lederstillinger

Profilerte stillinger