Mann livstruende skadet i knivdrama i Oslo
En mann i 30-årene fikk livstruende skader da han ble stukket i halsen med kniv i Oslo natt til søndag.
AV: NTB
Krimvakten i Oslo politidistrikt opplyser søndag morgen at mannen er operert og at han trolig vil overleve.
Knivstikkingen skjedde i kjelleren i en bolig på Ullern i Oslo, opplyser operasjonsleder André Kråkenes i Oslo politidistrikt.
– En mann ble pågrepet på stedet. Mennene er begge i midten av 30-årene, sier Kråkenes til NTB.
Mannen som er knivstukket, skal ifølge politiets opplysninger være fra Latvia, mens den antatte gjerningsmannen skal være fra Polen.
Politiet fikk melding om knivstikkingen klokka 4.18 natt til søndag.
Les også
Siste fra seksjon
-
Farlig granat funnet på lekeplass i Trondheim
Mannskaper fra Forsvaret rykket torsdag kveld ut til Byåsen i Trondheim for å ta seg av en farlig granat som var blitt funnet på en lekeplass.
24 mai 2013 01:10
På forsiden akkurat nå
Siste nytt
Mest lest
Utenlandske sjåfører trosser flommen
Mesta-arbeidere og lokale maskin-entreprenører kjemper for harde livet med å redde fylkesvei 30. Danske og polske trailersjåfører neglisjerer flommen og presser seg forbi.
- Du skjønner med en gang at de er ektefeller og ikke fedre
Amerikansk fotograf forteller om det prisvinnende barnebrud-bildet hun tok i Jemen.