På nettet om nanvngitte personer
Publisert:
Oppdatert:
Om lege NN: "En lege som ved en barnefordelingssak så til de grader viste naiv innstilling og totalt manglende evne til faglig integritet. Usanne, udokumenterte påstander ble fremsatt av denne legen for å hjelpe den ene part i en sak. (mor, red.anmerk)....En særdeles subjektiv naiv lege som bør unngåes for en hver pris. En skam for legestanden."
Om psykolog NN: "Avga sakkyndig uttalelse i barnefordelingssak (. . .) En typisk "mor er best"- psykolog. Fremstår som en feminist-type."
Om advokat NN: "Har tidligere ført saker for kvinner som har løyet om voldtekter. Utviser en utrolig arrogant og hoven holdning i retten."
Om dommer NN i barnefordelingssak: "Opptrådte særdeles subjektivt og gav klart uttrykk for i retten at han var lei av slike saker og ønsket før hovedforhandling at far skulle skrive under på en avtale som gav barna til mor. I dommen som var i mors favør ble barna flyttet fra far etter 8 år."
Om psykolog NN: "Han fremstår som særdeles forutinntatt og med liten evne til å korrigere sine standpunkter når nye opplysninger kommer frem. Fremstår i pressen som en bedreviter."
Les også
Siste fra seksjon
-
13-åring utskrevet fra sykehus etter gokartulykke
En 13 år gammel svensk gutt som lørdag kveld ble sendt til Ullevål sykehus etter en gokartulykke i Rakkestad i Østfold, ble søndag morgen utskrevet.
27 mai 2012 12:49
På forsiden akkurat nå
Siste nytt
Mest lest
Tooji: - Kan ikke annet enn å le
BAKU (Aftenposten.no): - Europa ville ikke ha meg, de tygget meg litt, så spyttet de meg bare ut igjen, sier en lattermild Tooji til Aftenposten.
Tollerne leverte tilbake beslaglagt marihuana
En 40 år gammel mann ble fratatt 30 gram marihuana da han ankom Norge etter en tur til Nederland. Nå har tollerne gitt ham stoffet tilbake fordi han innførte det som medisin.

