Mest delt
Døde menns teorier
Kjørte bil flere kilometer i skiløypa - satte seg fast
Eliteskole ønsker flere norske søkere
Ny norsk rekord i Wordfeud
T-banetaggere pågrepet
Tirsdag like før midnatt ble fire menn pågrepet av politiet på Frognerseteren i Oslo, mistenkt for skadeverk og tagging på T-banens togsett.
AV: grunde grimstad
Det var Oslo Sporveier som tipset politiet om at vandalene var på ferde i området. De fire mennene satt i samme bil da de ble pågrepet, og politiet fant lokk av spraybokser i lommene deres. Like før hadde det blitt tagget på et togsett på Frognerseteren.
Oslo Sporveier har hatt en god del problemer med tagging på sine togsett i den siste tiden. Mennene som ble pågrepet for ugjerningen er 17, 19, 19 og 21 år gamle, og måtte belage seg på å tilbringe natten i arresten. De vil bli avhørt på Majorstua politistasjon onsdag.
Les også
Siste fra seksjon
-
Varsler tvangsmulkt for Se og Hør-Haavik
Se og Hør-gründer Knut Haavik må betale 20.000 kroner dersom ikke Plantasjen på Vinderen stenger dørene innen 2. mars.
13 februar 2012 20:06
