- Kjemper om filmrettighetene til Natascahs historie
Flere store filmselskaper skal være ute etter rettighetene til Natascha Kampusch’ historie.
Publisert:
Oppdatert:
Natascha Kampusch medierådgiver, Dietmar Ecker, sier til gratisavisen Heute at det er kommet 30 tilbud fra store internasjonale filmselskaper. Ifølge Ecker er forhandlinger allerede i gang og at Natatscha kan regne med å tjene over 10 millioner kroner på rettighetene. - Men først må hun bestemme seg for hva hun vil gjøre med livet sitt. Filmplanene må komme i annen rekke, sier han til Heute. Tyskspråklige medier har allerede begynt å spekulere i hvem som skal spille 18-åringen. Stjerneskuddet Scarlett Johansen er grunnet sin likhet med Kampusch det heteste navnet.
Les også
Siste fra seksjon
-
Massedemonstrasjon mot Georgias president
Titusenvis av mennesker deltok søndag i en demonstrasjon mot Georgias president Mikhail Saakasjvili i hovedstaden Tbilisi.
27 mai 2012 23:25
Relaterte bilder
"Matchpoint"-stjernen Scarlett Johansen er ifølge østerriske tabloider et hett navn til å spille Natascha Kampusch. FOTO: SCANBOX
På forsiden akkurat nå
Siste nytt
Mest lest
Under denne fartsdumpen røk vannledningen. Nå må huseierne ut med 180.000 hver.
Vannledningsbrudd kan bli et mareritt for private huseiere.
Femåring lå to minutter under vann, sendt til sykehus
En gutt (5) ble reddet opp fra vannet i Hvervenbukta i Oslo.
Mest delt på Facebook
Tjenester
Populært fra internasjonale nyheter
- England v West Indies – day three as it happened | Rob Smyth and Rob Bagchi
- A belligerent Eurovision night fit for a broken Europe
- Cheryl Cole: 'I've dined with Prince Charles, but I've also sat in a crack den'
- Eurovision Song Contest 2012 final from Baku – as it happened
- Norway v England – as it happened | Jacob Steinberg

