- Må ta ansvar for etternavnet sitt
<p>Jan Åge Fjørtoft mener at Bjørn Helge Riise må ta konsekvensene av at han er broren til en Premier League-stjerne, etter slagsmålet i natt.</p><p><strong>LES OGSÅ: <a href="/eliteserien/article75563.ece">Slått ned på karaokebar</a></strong></p>
- Espen Sletvold
Lillebror Riise og flere andre LSK-spillere ble angrepet på en karaoke-bar på La Manga natt til lørdag. Mens storebror John Arne havnet i klammeri med lagkamerat Craig Bellamy etter å ha nektet å synge karaoke forrige uke, oppsto tumultene på La Manga etter at Bjørn Helge hadde vært på podiet.
Lillestrøms manager Jan Åge Fjørtoft går langt i antyde at Riise burde spart seg fra å opptre.
— En kan like det eller ikke like det, men Bjørn Helge Riise må lære seg å ta ansvar for etternavnet sitt og at han er bror til en av Liverpools spillere i Premier League, sier Fjørtoft til rb.no.
Samtidig presiserer han at Riise ikke har brutt noen interne regler, og vil ikke kritisere spilleren sin.
— Bjørn Helge gjorde ikke noe galt. Men det kan hende at vi må gå gjennom de interne reglene og se om de er blitt brutt av andre, sier LSK-manageren.
Mest lest akkurat nå
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5