Fotball

Komplett oversikt: Serieoppsettet for 2. divisjon

Bryne serieåpner på hjemmebanene. Her er alle seriekampene i neste års 2. divisjon.

Brynefansen må se laget sitt spille i 2. divisjon kommende sesong.
  • Olav Rege Olsen

Bryne rykket ned til nivå tre i høst, og den første kampen for jærbuene i 2. divisjon blir mot Odd 2 på hjemmebane den 17. april. Vidar må til Trondheim mens Egersund får hjemmekamp mot Nest-Sotra i første runde.

Her er komplett oversikt for 2. divisjon avdeling 2.

1. runde, 17. april:

Bryne - Odd 2.-lag

Byåsen - Vidar

Egersund - Nest-Sotra

Fram - Fana

Hønefoss - Notodden

Nardo - Vindbjart

Vard Haugesund - Hødd

2. runde, 22. april:

Fana - Bryne

Hødd - Fram

Nest-Sotra - Vard Haugesund

Notodden - Egersund

Odd 2.-lag - Nardo

Vidar - Hønefoss

Vindbjart - Byåsen 

3. runde, 29. april:

Bryne - Hødd

Egersund - Vidar

Fram - Nest-Sotra

Hønefoss - Vindbjart

Nardo - Byåsen

Odd 2.-lag - Fana

Vard Haugesund - Notodden

4. runde, 6. mai:

Byåsen - Hønefoss

Fana - Nardo

Hødd - Odd 2.-lag

Nest-Sotra - Bryne

Notodden - Fram

Vidar - Vard Haugesund

Vindbjart - Egersund

5. runde, 13. mai:

Bryne - Notodden

Odd 2.-lag - Nest-Sotra

Fana - Hødd

Egersund - Byåsen

Vard Haugesund - Vindbjart

Fram - Vidar

Nardo - Hønefoss

6. runde, 20. mai:

Byåsen - Vard Haugesund

Hødd - Nardo

Hønefoss - Egersund

Nest-Sotra - Fana

Notodden - Odd 2.-lag

Vidar - Bryne

Vindbjart - Fram

7. runde, 27. mai:

Bryne - Vindbjart

Fana - Notodden

Fram - Byåsen

Hødd - Nest-Sotra

Nardo - Egersund

Odd 2.-lag - Vidar

Vard Haugesund - Hønefoss

8. runde, 3. juni:

Byåsen - Bryne

Egersund - Vard Haugesund

Hønefoss - Fram

Nest-Sotra - Nardo

Notodden - Hødd

Vidar - Fana

Vindbjart - Odd 2.-lag

9. runde, 10. juni:

Bryne - Hønefoss

Fana - Vindbjart

Fram - Egersund

Hødd - Vidar

Nardo - Vard Haugesund

Nest-Sotra - Notodden

Odd 2.-lag - Byåsen

10. runde, 17. juni:

Byåsen - Fana

Egersunds - Bryne

Hønefoss - Odd 2.-lag

Notodden - Nardo

Vard Haugesund - Fram

Vidar - Nest-Sotra

Vindbjart - Hødd

11. runde, 24. juni:

Bryne - Vard Haugesund

Fana - Hønefoss

Hødd - Byåsen

Nardo - Fram

Nest-Sotra - Vindbjart

Notodden - Vidar

Odd 2.-lag - Egersund

12. runde, 1. juli:

Byåsen - Nest-Sotra

Egersund - Fana

Fram - Bryne

Hønefoss - Hødd

Nardo - Vidar

Vard Haugesund - Odd 2.-lag

Vindbjart - Notodden

13. runde, 8. juli:

Bryne - Nardo

Fana - Vard Haugesund

Hødd - Egersund

Nest-Sotra - Hønefoss

Notodden - Byåsen

Odd 2.-lag - Fram

Vidar - Vindbjart

14. runde, 15. juli:

Fana - Fram

Hødd - Vard Haugesund

Nest-Sotra - Egersund

Notodden - Hønefoss

Odd 2.-lag - Bryne

Vidar - Byåsen

Vindbjart - Nardo

15. runde, 5. august:

Bryne - Fana

Byåsen - Vindbjart

Egersund - Notodden

Fram - Hødd

Hønefoss - Vidar

Nardo - Odd 2.-lag

Vard Haugesund - Nest-Sotra

16. runde, 12. august:

Byåsen - Nardo

Fana - Odd 2.-lag

Hødd - Bryne

Nest-Sotra - Fram

Notodden - Vard Haugesund

Vidar - Egersund

Vindbjart - Hønefoss 

17. runde, 19. august:

Bryne - Nest-Sotra

Egersunds - Vindbjart

Fram - Notodden

Hønefoss - Byåsen

Nardo - Fana

Odd 2.-lag - Hødd

Vard Haugesund - Vidar

18. runde, 26. august:

Byåsen - Egersund

Hødd - Fana

Hønefoss - Nardo

Nest-Sotra - Odd 2.-lag

Notodden - Bryne

Vidar - Fram

Vindbjart - Vard Haugesund

19. runde, 2. september:

Bryne - Vidar

Egersund - Hønefoss

Fana - Nest-Sotra

Fram - Vindbjart

Nardo - Hødd

Odd 2.-lag - Notodden

Vard Haugesund - Byåsen

20. runde, 9. september:

Byåsen - Fram

Egersund - Nardo

Hønefoss - Vard Haugesund

Nest-Sotra - Hødd

Notodden - Fana

Vidar - Odd 2.-lag

Vindbjart - Bryne

21. runde, 16. september:

Bryne - Byåsen

Fana - Vidar

Fram - Hønefoss

Hødd - Notodden

Nardo - Nest-Sotra

Odd 2.-lag - Vindbjart

Vard Haugesund - Egersund

22. runde, 23. september:

Byåsen - Odd 2.-lag

Egersund - Fram

Hønefoss - Bryne

Notodden - Nest-Sotra

Vard Haugesund - Nardo

Vidar - Hødd

Vindbjart - Fana

23. runde, 30. september:

Bryne - Egersund

Fana - Byåsen

Fram - Vard Haugesund

Hødd - Vindbjart

Nardo - Notodden

Nest-Sotra - Vidar

Odd 2.-lag - Hønefoss

24. runde, 7. oktober:

Byåsen - Hødd

Egersund - Odd 2.-lag

Fram - Nardo

Hønefoss - Fana

Vard Haugesund - Bryne

Vidar - Notodden

Vindbjart - Nest-Sotra

25. runde, 14. oktober:

Bryne - Fram

Fana - Egersunds

Hødd - Hønefoss

Nest-Sotra - Byåsen

Notodden - Vindbjart

Odd 2.-lag - Vard Haugesund

Vidar - Nardo

26. runde, 21. oktober:

Fram - Odd 2.-lag

Vard Haugesund - Fana

Egersund - Hødd

Hønefoss - Nest-Sotra

Byåsen - Notodden

Vindbjart - Vidar

Nardo - Bryne

Her er komplett oversikt for 2. divisjon avdeling 1.

1. runde, 17. april:

Alta - Follo

Asker - HamKam

Brumunddal - Kjelsås

Finnsnes - Grorud

KFUM - Bærum

Nybergsund - Skeid

Vålerenga 2.-lag - Raufoss

2. runde, 22. april:

Bærum - Alta

Follo - Nybergsund

Grorud - KFUM

HamKam - Brumunddal

Kjelsås - Finnsnes

Raufoss - Asker

Skeid - Vålerenga 2.-lag

3. runde, 29. april:

Asker - Skeid

Brumunddal - Raufoss

Finnsnes - HamKam

Grorud - Kjelsås

KFUM - Alta

Nybergsund - Bærum

Vålerenga 2.-lag - Follo

4. runde, 5. mai:

Alta - Nybergsund

Bærum - Vålerenga 2.-lag

Follo - Asker

HamKam - Grorud

Kjelsås - KFUM

Raufoss - Finnsnes

Skeid - Brumunddal

5. runde, 13. mai:

Asker - Bærum

Brumunddal - Follo

Finnsnes - Skeid

Grorud - Raufoss

KFUM - Nybergsund

Kjelsås - HamKam

Vålerenga 2.-lag - Alta

6. runde, 20. mai:

Alta - Asker

Bærum - Brumunddal

Follo - Finnsnes

HamKam - KFUM

Nybergsund - Vålerenga 2.-lag

Raufoss - Kjelsås

Skeid - Grorud

7. runde, 27. mai:

Asker - Nybergsund

Brumunddal - Alta

Finnsnes - Bærum

Grorud - Follo

HamKam - Raufoss

KFUM - Vålerenga 2.-lag

Kjelsås - Skeid

8. runde, 3. juni:

Alta - Finnsnes

Bærum - Grorud

Follo - Kjelsås

Nybergsund - Brumunddal

Raufoss - KFUM

Skeid - HamKam

Vålerenga 2.-lag - Asker

9. runde, 10. juni:

Brumunddal - Vålerenga 2.-lag

Finnsnes - Nybergsund

Grorud - Alta

HamKam - Follo

KFUM - Asker

Kjelsås - Bærum

Raufoss - Skeid

10. runde, 17. juni:

Alta - Kjelsås

Asker - Brumunddal

Bærum - HamKam

Follo - Raufoss

Nybergsund - Grorud

Skeid - KFUM

Vålerenga 2.-lag - Finnsnes

11. runde, 24. juni:

Finnsnes - Asker

Grorud - Vålerenga 2.-lag

HamKam - Alta

KFUM - Brumunddal

Kjelsås - Nybergsund

Raufoss - Bærum

Skeid - Follo

12. runde, 1. juli:

Alta - Raufoss

Asker - Grorud

Brumunddal - Finnsnes

Bærum - Skeid

KFUM - Follo

Nybergsund - HamKam

Vålerenga 2.-lag - Kjelsås

13. runde, 22. juli:

Finnsnes - KFUM

Follo - Bærum

Grorud - Brumunddal

HamKam - Vålerenga 2.-lag

Kjelsås - Asker

Raufoss - Nybergsund

Skeid - Alta

14. runde, 29. juli:

Bærum - KFUM

Follo - Alta

Grorud - Finnsnes

HamKam - Asker

Kjelsås - Brumunddal

Raufoss - Vålerenga 2.-lag

Skeid - Nybergsund

15. runde, 5. august:

Alta - Bærum

Asker - Raufoss

Brumunddal - HamKam

Finnsnes - Kjelsås

KFUM - Grorud

Nybergsund - Follo

Vålerenga 2.-lag - Skeid

16. runde, 12. august:

Alta - KFUM

Bærum - Nybergsund

Follo - Vålerenga 2.-lag

HamKam - Finnsnes

Kjelsås - Grorud

Raufoss - Brumunddal

Skeid - Asker

17. runde, 19. august:

Asker - Follo

Brumunddal - Skeid

Finnsnes - Raufoss

Grorud - HamKam

KFUM - Kjelsås

Nybergsund - Alta

Vålerenga 2.-lag - Bærum

18. runde, 26. august:

Alta - Vålerenga 2.-lag

Bærum - Asker

Follo - Brumunddal

HamKam - Kjelsås

Nybergsund - KFUM

Raufoss - Grorud

Skeid - Finnsnes

19. runde, 2. september:

Asker - Alta

Brumunddal - Bærum

Finnsnes - Follo

Grorud - Skeid

KFUM - HamKam

Kjelsås - Raufoss

Vålerenga 2.-lag - Nybergsund

20. runde, 9. september:

Alta - Brumunddal

Bærum - Finnsnes

Follo - Grorud

Nybergsund - Asker

Raufoss - HamKam

Skeid - Kjelsås

Vålerenga 2.-lag - KFUM

21. runde, 16. september:

Asker - Vålerenga 2.-lag

Brumunddal - Nybergsund

Finnsnes - Alta

Grorud - Bærum

HamKam - Skeid

KFUM - Raufoss

Kjelsås - Follo

22. runde, 23. september:

Alta - Grorud

Asker - KFUM

Bærum - Kjelsås

Follo - HamKam

Nybergsund - Finnsnes

Skeid - Raufoss

Vålerenga 2.-lag - Brumunddal

23. runde, 30. september:

Brumunddal - Asker

Finnsnes - Vålerenga 2.-lag

Grorud - Nybergsund

HamKam - Bærum

KFUM - Skeid

Kjelsås - Alta

Raufoss - Follo

24. runde, 7. oktober:

Alta - HamKam

Asker - Finnsnes

Brumunddal - KFUM

Bærum - Raufoss

Follo - Skeid

Nybergsund - Kjelsås

Vålerenga 2.-lag - Grorud

25. runde, 14. oktober:

Finnsnes - Brumunddal

Follo - KFUM

Grorud - Asker

HamKam - Nybergsund

Kjelsås - Vålerenga 2.-lag

Raufoss - Alta

Skeid - Bærum

26. runde, 21. oktober:

Alta - Skeid

Asker - Kjelsås

Brumunddal - Grorud

Bærum - Follo

KFUM - Finnsnes

Nybergsund - Raufoss

Vålerenga 2.-lag - HamKam

Les mer om

  1. Bryne
  2. Nest-Sotra
  3. Egersund
  4. Fana
  5. Notodden
  6. Hødd