Halvorsen om interessen fra profflag: - Nesten så jeg må klype meg i armen
Kristoffer Halvorsen, som nettopp er kommet hjem etter to dager på treningsleir med Team Sky, skal være jaktet på av flere profflag.
KRISTIANSAND: Ifølge det britiske sykkelnettstedet, Cyclingweekly, har både Orica-Scott, LottoNL-Jumbo og Sunweb kristiansanderen i kikkerten – foruten to av verdens aller største lag, britiske Team Sky og belgiske Quick-Step Floors.
– Det er først og fremst Gino (van Oudenhove) som får henvendelsene, men Lotto Jumbo har signert Amund (Grøndahl Jansen), og ville signere meg lenge før VM. De andre har vist litt interesse, men vi har vært klare på at jeg skal sykle i ett år til for Joker. Uansett er det veldig gøy, og nesten litt slik at jeg må klype meg i armen, sier Kristoffer Halvorsen.
Les hele saken med abonnement
Les også
Skal man bli i et forhold uten sex – bare for barnas skyld?
Hun ble angrepet av hunder, ble slått, flådde kanin og gikk 17 mil i bitende kulde uten mat eller varme klær. Anna Krogh (23) bare beit tennene sammen.
Store skjevheter i Oslos ungdomsfotball: – En øyeåpner for mange
«Nattrikken» Oscar-nominert. Se filmen her.